Poznaj nas

Monika

Jestem absolwentką Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie (Czechy), filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Policealnej Szkoły Fotograficznej Fotoedukacja w Katowicach, Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu (ukończone z wyróżnieniem).

Kocham czerń, minimalizm, muzykę elektroniczną, szum morza, design lat 60-tych i 70-tych i szeroko rozumianą fotografię dokumentalną i portretową. Lubię zaglądać do literatury o tematyce psychologicznej i zgłębiać zagmatwaną ludzką naturę.  

Na ślubie jestem odpowiedzialna za fotografowanie przygotowań Panny Młodej, kontakt z Parą, zdjęcia rodzinne. Uwielbiam naturalne światło. Zdjęcia wywołane przez Łukasza dopieszczam w Photoshopie. Piszę teksty i przygotowuję publikacje do social media i na stronę internetową. 

W pracy fotografa ślubnego najbardziej lubię kontakt z człowiekiem.

Łukasz 

Jestem absolwentem Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu (ukończone z wyróżnieniem), Szkoły Zarządzania oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Trochę minimalista, trochę gadżeciaż, ceniący proste i skuteczne rozwiązania. W swoim mieszkaniu tonę w roślinach. Jako biegacz – amator stale staram się przesuwać granice swoich sportowych możliwości.

Podczas pracy na ślubie jestem odpowiedzialny za fotografowanie przygotowań Pana Młodego, logistykę, rozwiązania techniczne i backup zdjęć. Fotografując wesele uwielbiam używać zdalnie wyzwalanych lamp. Wywołuję RAWy w programie Lightroom. Stworzyłem i opiekuję się stroną internetową PerfectLove. 

PerfectLove – fotografia ślubna

Przed Wami najpiękniejszy dzień w życiu – ślub.  Planujecie go z wielką precyzją i zwracacie uwagę na każdy szczegół. Na pewno przeszukaliście już wiele stron internetowych, poznaliście masę ofert i różnych opcji. Są to bardzo trudne do podjęcia decyzje, wiecie, że te niezwykłe chwile i emocje przeżywane podczas ślubu już się więcej się nie powtórzą.

Chętnie pomożemy Wam w spełnieniu marzenia o idealnym ślubie. Z wielką chęcią uwiecznimy także inne ważne dla was momenty oraz bliskie osoby. Fotografia ślubna to nie wszystko – oferujemy także fotografię dziecięcą, ciążową, rodzinną. Fotografia to magia. Magia zatrzymywania chwili w obrazie, moment wyjęty z rzeczywistości, zatrzymany przez wprawne oko fotografa na zdjęciu.

Fotografów ślubnych jest wielu. W erze cyfryzacji, każdy może nim być. Jednak wśród „pstrykaczy” mało jest profesjonalistów. Na pewno poszukujecie kogoś wyjątkowego, kto włoży w zdjęcia nie tylko ciężką pracę, ale także trochę serca i sprawi, że każda fotografia będzie czymś wyjątkowym. Z radością Wam w tym pomożemy. Aby ułatwić Wam podjęcie tej ważnej decyzji, jaką jest wybór fotografa ślubnego, przeczytajcie, co nas wyróżnia wśród konkurencji i dlaczego warto podjąć z nami współpracę.

Chcemy Cię poznać

Chcemy Cię poznać oraz dowiedzieć się jak wygląda Twój wymarzony ślub i jak my możemy Ci pomóc w spełnieniu tych marzeń.
Dlatego jeśli macie ochotę na spotkanie, chcecie wypić z nami kawę i pogadać o zdjęciach, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić.
Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Was pytania. Piszcie, dzwońcie. Nie zostawimy Was bez odpowiedzi.
Wierzymy, że wspólnymi siłami stworzymy piękną pamiątkę, którą będziecie się cieszyć przez całe Wasze wspólne życie.

Pracujemy we dwoje

Zastanawiacie, po co komu dwóch fotografów. Już tłumaczymy.

Na ślubie dzieje się wiele. Każdy moment może okazać się tym kluczowym, którego nie chcemy zapomnieć. Dwóch fotografów to komfort dla Was – żadna ważna chwila nie zostanie pominięta. Dwa spojrzenia, dwie perspektywy, dwa miejsca, dwie pary czujnych oczu, dwie wrażliwości. Uzupełniamy się, pomagamy sobie.

Co więcej, to wielkie udogodnienie zarówno dla panny młodej, jak i pana młodego. W trakcie wykonywania reportażu z przygotowań ślubnych może towarzyszyć Wam osoba, przy której będziecie się swobodniej czuli. Pani młoda bez zawstydzenia będzie mogła ubierać swoją piękną suknię przy Monice, a Pan młody bez obaw będzie ubierał swój smoking przy Łukaszu.

Pasja i Wykształcenie

Fotografia to nie tylko nasza praca. To nasza pasja i sposób na życie. Odkrywamy ją codziennie na nowo. Jesteśmy młodzi i pełni zapału. Wciąż się uczymy, poszukujemy i podnosimy poprzeczkę. Chłoniemy wiedzę i nowości. Jesteśmy obserwatorami, czerpiemy inspiracje z naszego otoczenia. Lubimy wyzwania i nowe zadania.

Mamy to, czego nie mają inni fotografowie ślubni – wykształcenie fotograficzne. Nasze umiejętności nie ograniczają się do wciskania guzika spustu migawki. Szkoły fotograficzne, które ukończyliśmy, pomogły nam na szersze spojrzenie na fotografię. Oprócz wiedzy technicznej, mamy także zmysł artystyczny, jesteśmy kreatywni, a fotografia to dla nas coś więcej niż ładne obrazki. Zajmujemy się tym od lat. Każde zdjęcie to całość będąca zbiorem naszych umiejętności, wiedzy, doświadczeń, artyzmu i wrażliwości na piękno.

Każda fotografia jest dla nas tak samo ważna

Na pewno widzieliście wiele nieudanych zdjęć. Nudne, bure, byle jakie, marnej jakości. Fotografia ślubna to wyjątkowa i delikatna sprawa. Wiemy, że to najważniejszy dla Was dzień,  dlatego nie traktujemy zdjęć masowo.

Każda fotografia jest przez nas starannie wybrana, aby w zestawie stworzyła niesamowitą całość. Wyselekcjonowane zdjęcie poddane jest dokładnej obróbce. Przygotujemy je tak, abyście samodzielnie mogli wykonać wysokiej jakości odbitkę bądź podzielić się swoim szczęściem w Internecie.