Żółte boho

Żółty kolor niekoniecznie kojarzy nam się ze ślubem. A jednak jego świeżość i energia wpasowały się idealnie w boho stylizację. Taka radosna kolorystyka aż się prosi o niewymuszone, lekkie stroje i dekoracje, które kojarzą nam się z ciepłem, słońcem, beztroską i plażowaniem. 

Jeśli marzycie o czymś energetycznym i soczystym na Waszym ślubie, to stworzenie takiego klimatu będzie świetnym pomysłem. Nie twierdzimy, że soczyste barwy wszędzie się wpasują, ale warto prześledzić te trochę hipisowskie klimaty – bez pompy, połysku, naturalnie i zwiewnie. Może akurat Wy macie w duszy skryte marzenie o boho weselu.  

Zwróćcie uwagę na kwiatowe dodatki – bukiet, butonierkę, wianek. Tworzą nieco nonszalancki klimat, jakby zakochani zebrała je na łące i ubrali na swój ślub. 

Jeśli Waszemu sercu blisko do naturalnych klimatów, to śmiało idźcie w intensywny kolor w dodatkach i zwiewne kreacje ślubne. 

Pomysł, produkcja i realizacja sesji: abcslubu.pl
Zdjęcia: PerfectLove – wedding photography / www.perfectlove.pl
Suknie ślubne: Patricia Szlażko Atelier / www.patriciaszlazko.com
Garnitur, muszka i koszula: Pawo / www.pawo.pl
Biżuteria ślubna: Syncret / www.syncret.com
Wykonanie fryzury ślubnej: Aneta Pagacz, The Messy Head Hospital /www.themessyheadhospital.com
Wykonanie makijażu ślubnego: Górnicka Design/ www.gornickadesign.com
Aranżacja stołu, dekoracje florystyczne, dodatki ślubne, bukiet ślubny i wianek: Pracownia Florystyczna Niezłe Kwiatki Dorota Rusiniak / www.niezlekwiatki.pl
Poligrafia ślubna: Metier Pracownia Zaproszeń / www.metier.pl
Modelka: Iga Pępek
Model: Jakub Kalicki