Z czym kojarzy Wam się Londyn? Big Ben, Royal Wedding, Książę Harry i Meghan, królowa Elżbieta, czerwone budki telefoniczne i piętrowe autobusy, miks kultur i stylów, London Bridge, deszcz….

Big Ben niestety się przed nami schował z powodu remontu, ale za to książę Harry i Meghan byli prawie na wyciągnięcie ręki, bo kilka dni wcześniej wzięli ślub, pogoda dopisała, budki i autobusy zaliczone. 

Londyński spacer w strojach ślubnych to na pewno była dla Ingi i Łukasza niezła przygoda. Niezliczone obiektywy ciekawskich turystów z całego świata (Młodzi na pewno byli gwiazdami niejednego konta na facebook’u i instagramie), marsz weselny odegrany przez ulicznego grajka, spontaniczne brawa przechodniów i nieskończone życzenie szczęścia. Niewątpliwie nasza przechadzka wywoływała poruszenie na londyńskich ulicach. 

Odkryliśmy taki Londyn, jakiego totalnie się nie spodziewaliśmy. Oprócz obowiązkowych miejsc wycieczki jak London Bridge czy Buckingham Palace, spacerowaliśmy po mniej oczywistych punktach miasta. 

Z tej totalnej mieszanki, wybraliśmy dla Was skrót naszej fotograficznej wycieczki. 

Jeszcze raz wielkie dzięki Inga i Łukasz za wspaniałą przygodę!